​اجاره و فروش استیج های هلندی وارداتی در سراسر کشور

استیج های وارداتی با پایه تلسکوپی آلومینیومی

list item image

استیج دایره ای پلکانی

استیج های دایره ای با حداکثر قطر 13 متر می باشد که اگر از مرکز دایره در نظر بگیریم قطر مرکز دایره دو متر و لایه بعدی سه متر و لایه های بعدی دارای عرض حداقل یک متر می باشد ...

list item image

استیج قطاع دایره - طرح های خاص

برای ایجاد استیجی منحنی دست شما را باز می گذارد تا به راحتی ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید .و قوس و کمان های استیج را به یکدیگر متصل کنید و طرحی جدید ایجاد نمایید.

list item image

گوشه های منحنی استیج

این یک ایده جذاب کوچک است که گوشه های قایمه قدیمی استیج را با انحنای جذابی در استیج تغییر دهد . این جزییات هستند که تفاوت ها را ایجاد می کنند .

list item image

استیج دایره ای خواننده

تصور کنید خواننده محبوب شما بر روی این استیج هنرنمایی کند . ترکیب قطاع های منحنی با دایره ای ، جذابیتی خاص را در برنامه های شما ایجاد می کنند . ضمنا استیج دارای تنظیم ارتفاع نیز هست که می توانید برای ورودی مجری و خواننده از آن بهره ببرید .

list item image

استیج های خاص

حتما شما نیاز دارید که طرحی جدید ارایه دهید تا پروپوزال شما از دیگران برتری پیدا کند و کارفرما را ترغیب کنید که شما را برگزیند . ایده های شما نیاز به ابزار دارد که ما این ابزار را برای شما فراهم کرده ایم .

list item image

میز استیج مستطیل ساده

اندازه میزهای مستطیل شکل یک متر در دو متر 1*2 متر و ضخامت استیج 18 میلیمتر می باشد . رنگ صفحات استیج مشکی و دارای طرح زنبوری می باشد. ارتفاع انواع پایه ها از 10 الی 120 سانتیمتر می باشد .

list item image

پایه های استیج الومینیومی

پایه ها بسیار سبک و از جنس بهترین نوع آلومینیوم مدل 6061 T6 با قابلیت تنظیم ارتفاع از 70 سانتی متر تا 120 سانتی متر را داراست . ضما دسته های زیر وایه نیز تا چند سانتی متر بیشتر قابلیت چرخش و تنطیم ارتفاع را با دست دارند . پایه های ثابت 10 سانتی متری نیز موجود است . مدل دوم پایه های 40 الی 60 سانتی متری قابل تنظیم می باشند .

list item image

پله استیج وارداتی

پله ها دارای دو پایه برای استحکام در نصب هستند . خیلی سریع و حرفه ای و بسیار شکیل پله ها را در عرض یک دقیقه نصب کنید . نیازی به باز و بست کردن گام های پله ندارید ، آن ها به یکدیگر متصل و بکپارچه هستند . و به راحتی با شیبی مناسب به استیج شما متصل می گردد .

اجاره و فروش  ابعاد وسیعی از  استیج های هلندی وارداتی حرفه ای صحنه و سن با پایه تلسکوپی قابل تنظیم 

گالری عکس استیج های پیش ساخته هلندی وارداتی با پایه تلسکوپی قابل تنظیم